GWARANCJA
JAKOŚCI

BARBER & SALON URODY to wyjątkowe miejsce w samym sercu zabytkowego Wilanowa, tuż obok Pałacu króla Jana III Sobieskiego. 

Jesteśmy firmą rodzinną i jednym z najstarszych salonów barberskich w Warszawie. Moja mama Zofia Karpińska mistrz fryzjerstwa męskiego w 1993 r otworzyła Zakład Fryzjerski “Barber” gdzie stworzyła oddzielny dział dla mężczyzn. Od niemalże 30 lat golimy i strzyżemy panom brody używając tradycyjnie brzytwy.

Mamy też osobny dział dla Pań w którym nasze fryzjerki, wyczarują wspaniałe fryzury, a kosmetyczki przeprowadzą profesjonalne zabiegi kosmetyczne, jak również wykonają piękny manicure i pedicure. 

Nasz personel to osoby utytułowane, po czeladniczych szkołach fryzjerskich  z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy pracownicy stale rozwijają swoje umiejętności w okresowych szkoleniach fryzjerskich w Akademii Loreal.  Szczególną uwagę przykładamy do jakości strzyżenia i profesjonalnej koloryzacji.

Przyjdź do nas i zadbaj o siebie, podkreśl swoją urodę dzięki naszym zabiegom i spędź z nami miłe chwile. Zapewniamy kompleksową ofertę zabiegów, jak i ciepłą, rodzinną atmosferę. 

Serdecznie zapraszam

Beata Karpińska