ZABIEGI IGŁOWE

RF działa na skórę falą elektromagnetyczną która ogrzewa tkanki do 45-60C, Ciepło obkurcza włókna kolagenowe i indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Mikronakłuwanie jednorazowym modułem z 49 igłami które przewodzą ciepło w głąb skóry , nagrzewa i uszkadza tkankę  powodując pobudzenie jej do regeneracji.  Efekty zabiegu: redukcja wiotkiej skóry, spłycenie blizn, redukcja zmarszczek i kurzych łapek, modelowanie sylwetki, zmniejszenie cellulitu i rozstępów.

Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który poprawia kondycję skóry, skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy drogocenne substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg jest stosowany w regeneracji skóry i jej odmłodzeniu. 

Mezoterapia Mikroigłowa polega na dobraniu indywidualnie koktajli odżywczych i wprowadzeniu ich poprzez mikroperforację czyli drobne nakłucia Dermapenem w głąb naskórka. Jest to bezpieczna forma stymulacji skóry twarzy i ciała do produkcji kolagenu i elastyny oraz przyspieszenia jej regeneracji. Zabieg polega na wprowadzeniu odpowiednio dobranej ampułki i kończy się wyciszającą maską algową.

ZOBACZ CENNIK